Slimming10 Abdomen&Waist

Linia produktów o podwójnym działaniu wyszczuplająco-ujędrniającym, opracowana w celu wymodelowania sylwetki oraz zarysowania konturów ciała w miejscach objętych problemami (zewnętrzna i wewnętrzna strona ud, kolan i ramion).

TECHNOLOGIA:

Specjalny termogeniczny KOMPLEKS LIPOSLIM, opracowany na bazie synefryny (otrzymywanej z gorzkiej pomarańczy) i kofeiny. Wyjątkowo efektywnie stymuluje rozbijanie tkanki tłuszczowej oraz zarysowuje kontury ciała. CZYNNIK TERMICZNY to niezwykła cząsteczka wywołująca miejscowo efekt ciepła bez powodowania zaczerwienia.

NATURA:

Innowacyjny KOMPLEKS FIRMING4 to mieszanka 4 ekstraktów roślinnych o intensywnym, przeciwdziałającym rozluźnieniu skóry i wygładzającym działaniu, dla uzyskania kosmetycznego efektu liftingującego. EKSTRAKT Z LOTOSU MORSKIEGO, europejskiej rośliny morskiej, potęguje działanie KOMPLEKSU LIPOSLIM, pobudzając aktywność kofeiny. EKSTRAKT Z LIANY PERUWIAŃSKIEJ, uzyskiwany z kory rośliny powszechnie występującej w amazońskiej puszczy Peru, pomaga zatrzymać odkładanie tłuszczu. EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY, posiadający działanie antyoksydacyjne.

PRODUKTY Z LINII SLIMMING NIE ZAWIERAJĄ JODU ORGANICZNEGO, PARAFINY ANI PARABENÓW.

  • MODEL UP SLIM MASK (MASKA WYSZCZUPLAJĄCA NA NOGI I RĘCE) - Profesjonalna maska do twarzy, intensywna kuracja przeznaczona specjalnie do zwalczania problemów związanych z odkładaniem tłuszczu (zewnętrzna i wewnętrzna strona ud, kolan i ramion).
  • MODEL UP TONIC CONCENTRATE (WYSZCZUPLAJĄCY KONCENTRAT DO MASAŻU W SPRAYU) - Intensywny zabieg profesjonalny opracowany specjalnie w celu zwalczania problemów związanych z utratą jędrności w miejscach objętych problemami.
  • MODEL UP SUPER TREATMENT (WYSZCZUPLAJĄCY KREM-ŻEL DO CIAŁA) - Wysoce skuteczny żel-krem przeznaczony specjalnie do pielęgnacji okolic objętych problemami (zewnętrzna i wewnętrzna strona ud, kolan i ramion).
  • MODEL UP TONIC GEL OIL (WYSZCZUPLAJĄCY ŻEL DO MASAŻU) - Intensywnie działający produkt przeznaczony do profesjonalnego masażu. Dzięki swej specjalnej innowacyjnej konsystencji, po rozgrzaniu w dłoniach produkt zamienia się z żelu w olejek.
  • MODEL UP SLIM CONCENTRATE (WYSZCZUPLAJĄCY KONCENTRAT DO MASAŻU) - Intensywnie działający produkt przeznaczony do zwalczania problemów związanych z odkładaniem tłuszczu.